Güngörler sektöründe fark yaratıyor

07 Eylül 2016, Çarşamba
Güngörler sektöründe fark yaratıyor

Salihli, Ahmetli, Turgutlu, Sarıgöl ve Alaşehir Massey Ferguson Bölge Bayii Güngörler, traktör satışı ile sektöründe fark yaratıyor. Salihli'de Galericiler Sitesi'nde bölge halkına en iyi hizmeti sunan Güngörler'i tarımla uğraşan çiftçilerin yanı sıra Tuğla sektörünün öncü kuruluşları da tercih ediyor.

“Tam not aldı”

Düşük yakıt, güçlü performans ve manevra kabiliyeti ile Massey Ferguson 240 efsane traktörlerin bölge halkı tarafından tam not aldığına dikkat çeken Güngörler Massey Ferguson Bölge Bayii satış müdürü Metin Yagilmez “Güçlü servis ağı ve yaygın yedek parçası ile Massey Ferguson 240 model traktörler, tarımla uğraşan çiftçilerimizin dışında, bölgemizde yer alan blok fabrikaları tarafından da tam not aldı” dedi.

“Tuğla Fabrikaları bizi tercih etti”

Salihli’de tuğla fabrikalarının öncü kuruluşlarının Massey Ferguson’u tercih ettiğini dile getiren Yagilmez “Başta Bloksan ve Seramiksan olmak üzere Ozan Blok, Servet Blok, Aykutlar Blok, Kale Blok, Askerali Blok, Özgür Blok ve Duran Ayçelik,  düşük yakıt, güçlü performans ve manevra kabiliyeti yüksek olan Massey Ferguson 240’ı tercih etti. Bizlerde bizleri tercih eden Tuğla Fabrikalarını güçlü servis ağı ve yaygın yedek parçası ile yüzlerine kara çıkarmayacağız. Tuğla Fabrikalarına bizleri ve efsane Massay Ferguson 240’e tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

“Fabrika içinde tuğla sevkiyatı yapılıyor.

Bölgedeki diğer tuğla fabrikalarından da yoğun talep aldıklarını ifade eden Metin Yagilmez “Satışı konusunda rekor kırdığımız 240 model Massey Ferguson Traktörlerini çiftçilerimiz tarla, bağ ve bahçesinde kullanırken, tuğla fabrikaları ise fabrika içinde tuğla sevkiyatında kullanıyorlar” dedi.

“Traktörlerimizi teslim ettik”

Güngörler Massey Ferguson Bölge Bayii satış müdürü Metin Yagilmez, Massey Ferguson 240’i tercih eden tuğla ve blok fabrikalarına, traktörleri teslim etmenin gururunu yaşadıklarını ifade ederek “Traktörlerimiz tüm fabrikalarımıza hayırlı olsun” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com