Salihli Kocaçeşmespor'da Bombacı Veli dönemi

09 Ocak 2017, Pazartesi
Salihli Kocaçeşmespor'da Bombacı Veli dönemi

Bölgesel Amatör Lig(BAL) ekibi Salihli Kocaçeşmespor'un yeni Teknik Direktörü Bombacı lakaplı Veli Özdemir oldu. Özdemir'in yardımcı antrenörlük görevini ise Serdar Şen ve Emin Aydın'ın yapacağı öğrenildi.

BAL 9.grupta ilk yarıyı 20 puanla 5.sırada tamamlayan Salihli Kocaçeşmespor, Teknik Direktör Kamil Utkan ile yollarını ayırırken, bu göreve Veli Özdemir getirildi. Yeni Teknik Direktör Özdemir, Yunus Oktav Futbol Sahası’nda takımla birlikte ilk idmanına çıktı.


Salihli Kocaçeşmespor Kulübü adına hayırlı olmasını dileyen Özdemir “İkinci yarıda önümüzde 12 maçlık bir süreç var. Birlik ve beraberlik içinde, takımımızın bir yere götürmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi.

Kulüp olarak bir kan değişikliğine gitme kararı aldıklarını dile getiren Kulüp Başkanı Şakip Başgönül, Kamil Utkan ile yollarının ayrılmasında sportif anlamda başarılı veya başarısızlıkla bir alakasının olmadığını söyledi. Başgönül “Gelecek yıllar adına ve ikinci yarıdaki 12 maçta takımımızın Teknik Direktörü olarak Veli Özdemir görev yapacak. Kendisini Salihli ve spor camiası yakından tanıyor. Görevinde başarılar diliyorum” dedi. Başgönül “Salihli Kocaçeşmespor’un kurucularından olan Kamil Utkan hocamıza emeklerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com