Can Hastanesi'nde doğum sayısı 1750'ye ulaştı

12 Ekim 2017, Perşembe
Can Hastanesi'nde doğum sayısı 1750'ye ulaştı

Erol ailesinin Uraz bebekleri ile birlikte Can Hastanesi'nde 2017 yılının ilk 9 ayında doğum sayısı 1750'ye ulaştı.

Manisa ve bölgesinin sağlık alanında öncü hastanesi olan Salihli Özel Can Hastanesi  Kadın Doğum Kliniği alanında büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Bugün doğumu gerçekleşen Havva-Emre Erol ailesi ile Can Hastanesi bünyesinde toplam yapılan doğum sayısı 1750’e ulaştı.


   Doğumu gerçekleştiren Op. Dr.  Çağlan Ertuğrul  şunları söyledi; “Emre ve Havva Erol çiftinin Uraz bebeğini sağlıklı bir şekilde kucaklarına verdik. 2016  yılında   1855  doğum gerçekleşen hastanede  2017 yılının ilk  9 ayında  bu doğumla beraber 1750 doğum gerçekleştirerek birçok aileye mutluluk yaşattık. Salihli Özel Can  Hastanesi, 2017 yılında da kadın doğumda rekora koşuyor” dedi.


  Op.Dr. Çağlan Ertuğrul, ‘’Salihli ve çevre ilçelerden binlerce anne adayını ağrısız ve sağlıklı bir doğumla bebeklerine kavuşturuyoruz. Can hastanesi bölge için büyük bir şans Doktorlarımız, Ebelerimiz ve Yeni doğan yoğun bakım servisimizde Uzm. Dr. Cem Altınsoy ve ekibi ile  24 saat kesintisiz tüm bölgeye hizmet veriyoruz’’ dedi.


  Baba Emre Erol;  “Çocuğumuzu sağ salim kucağımıza almamızı sağlayan başta Op. Dr. Çağlan Ertuğrul olmak üzere, doğum servisi ebe ve hemşirelerine ve tüm Can Hastanesi çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

    Can Hastanesi’nde Kadın Doğum Kliniğinde Op. Dr. Çağlan Ertuğrul, Op. Dr. Nazan Özgür, Op. Dr. Ufuk Eraslan ve Op. Dr. Ümmühan Tütüncü yer alıyor. Bunun yanı sıra 25 yataklı 3.  Basamak yeni doğan yoğun bakımda ise Uzman Doktor Cem Altınsoy bebekleri tedavi ediyor. 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com