Salihli Rotary'e, Rotaract'tan ilk transfer

05 Aralık 2017, Salı
Salihli Rotary'e, Rotaract'tan ilk transfer

Salihli Sardes Rotaract Kulübü'nden emekli olan Mehmet Kocabıyık, düzenlenen törenle Rotary Kulübü'nün yeni üyesi oldu.

Dönem Başkanı Faruk Kağan Başkanlığı’ndaki Salihli Rotary Kulübü, kulübün 1199, dönemin ise 19. toplantısını Lidya Sardes Termal Otel’de gerçekleştirdi. Rotary 2440. Bölge Federasyonu Başkanı Lütfi Demir, Guvernör Yardımcısı Hakkı İşcan ile Rotary üyelerinin eşleri ile katıldığı toplantıda, kulübe yeni üye katılımı gerçekleşti. Salihli Sardes Rotaract Kulübü’nden emekli olan Mehmet Kocabıyık, Rotary Kulübüne katıldı. Kocabıyık’ın katılımı ile Salihli Rotary Kulübü’nün üye sayısı ise 29’a ulaşmış oldu.

Rozet takıldı

Salihli Rotary Kulübü’nün yeni üyesi olan Mehmet Kocabıyık’a kulübün rozeti ise Rotary 2440. Bölge Federasyonu Başkanı Demir ile Guvernör Yardımcısı İşcan tarafından takıldı. Törende konuşan dönem Başkanı Faruk Kağan, Rotary Kulübüne yeni genç üye katarak, kulübün hizmet çarkını daha da güçlendirdiklerini ifade ederek “Aramıza ve hizmet yolculuğumuza hoş geldiniz" dedi.

“Çok mutluyum”

Salihli Rotary Kulübü Ailesine katılmaktan mutlu olduğuna vurgu yapan Mehmet Kocabıyık ise “Salihli Sardes Rotaract Kulübü’nden sonra Rotary Kulübüne katılmanın gururunu yaşıyorum” dedi. Rotary 2440. Bölge Federasyonu Başkanı Demir ise “Salihli’de eşleri ile birlikte Rotary’i yaşayıp, yaşatanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Salihli Rotary Kulübüne yeni üye katılım toplantısı yemek ile son buldu.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com