Adala Karataş Lisesi'nden anlamlı ziyaret

07 Aralık 2017, Perşembe
Adala Karataş Lisesi'nden anlamlı ziyaret

Salihli Adala Karataş Anadolu Lisesi öğrencileri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Yılmaz Çelik ve İngilizce Öğretmeni Kerem Karpuzlu gözetimindeki öğrenciler, Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Mehmet Sait Batıhan ve Rehber Öğretmen Birol Bağlar’dan okul hakkında bilgi aldı. Karataş Anadolu Lisesi öğrencileri daha sonra sınıfları dolaşarak, Özel Eğitim öğrencileriyle beraber etkinlik yapıp, öğle yemeği yediler.


Karataş Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yılmaz Çelik “3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla yapmış olduğumuz bu ziyarette  engellilere karşı olan sorumluluklarımızı bir kere daha hatırlamış olduk. Herkesin yapabileceği bir şeyin olduğu gerçeği noktasında neler yapabileceğimizi düşünmemiz için bir vesile oldu. Öğrencilerimizde bir farkındalık oluşturduğumuza inanıyorum. Bundan sonra engelli bireylere karşı sorumluluklarını yerine getireceklerine inanıyorum. Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Mehmet Sait Batıhan’a ve tüm personeline teşekkür ediyorum.”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com