Op.Dr.Sayhan, Medigüneş'te hasta kabulüne başladı

16 Aralık 2017, Cumartesi
Op.Dr.Sayhan, Medigüneş'te hasta kabulüne başladı

Beyin Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Salih Sayhan, Salihli Özel Medigüneş Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

1976 Samsun doğumlu olan Op.Dr. Salih Sayhan, 1994 yılında Bornova Anadolu Lisesinden mezun oldu. Tıp eğitimini 2000 yılında Ege Üniversitesinde tamamladıktan sonra 9 ay Artvin Hopa Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev yapan Op.Dr.Sayhan, sonrasında kazandığı 9 Eylül Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanlık eğitimimi tamamlayıp, 2009 yılında hekim unvanını aldı. Devlet mecburi hizmet hükümlülüğünü Denizli Devlet Hastanesinde tamamlayan Op.Dr.Sayhan, 8 sene Denizli'de çalıştıktan sonra Medigüneş ailesine katıldı.


Özel Medigüneş Hastanesi Beyin Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Salih Sayhan “Klinik ve cerrahi  uygulamalarda, bel fıtığı, bel kayması, omur ilik kanal darlığı, omurga kırıkları skolyoz ve omurganın yıpranmasına bağlı diğer hastalıkların cerrahisini yapmaktayım. Ayrıca mikro cerrahi yöntemle boyun fıtığı ameliyatları yapmaktayım. Yüksek devirli diril ve mikroskop kullanımı ile ilgili bir İsviçre Lozandan, 9 Eylül tıp Fakültesi cerrahi laboratuvarından bir diğeri 9 Eylül Üniversitesi Anotomi  laboratuvarı olmak üzere 4 adet sertifikam vardır” dedi.

“On bin ameliyat gerçekleştirdim”

Op.Dr.Sayhan “9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Anotomi laboratuvarı şekillenmesinde ve Micro Cerrahi deseksiyonların yapılmasında katkım vardır. Kore Sevl'de lazer ile bel fıtığı tedavisi eğitimi aldım. Bugüne kadar gerek beyin tümörleri gerek kazalar (travmalar) gerek bel ve boyun hastalıkları olmak üzere onbine yakın ameliyat tecrübem vardır. Bu güven ve tecrübe ile Salihli ve çevre halkına Medigüneş ailesiyle hizmet vermekten gururluyum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com