Medigüneş'in 8.yıl gururu

18 Aralık 2017, Pazartesi
Medigüneş'in 8.yıl gururu

Sağlık sektöründe bölgenin saygın sağlık kurumları arasında yer alan ve uzman doktor kadrosu, yatak kapasitesiyle kaliteden ödün vermeyen Salihli Özel Medigüneş Hastanesi 8.yaşını personeli ile birlikte kutladı.

"Sağlık güven ister" sloganı ile 2010 yılında hizmete açılan, uzman kadrosu, modern cihazlarıyla bölge halkına hizmet veren ve birbirinden önemli ameliyatlara imza atan Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, 8.yaşını düzenlenen geceyle kutladı. Elf Restaurantta düzenlenen geceye Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Bekir Yasa, hasta ortakları, doktorlar ve çalışanlar katıldı.

“Güvenilir bir hastaneyiz”

Özel Medigüneş Hastanesi’nin 8.kuruluş yemeğinde konuşan Başhekim Op.Dr.Seçkin Meriçeli, “Günler, haftalar aylar ve yıllar çok çabuk geçiyor. Farkında olmasak ta hızlı akan bir hayatın içindeyiz.  2010 yılında hizmete açtığımız hastanemiz, 7 yılı geride bıraktı ve bugün 8.yılını kutlamaktadır” dedi. Çalışanlarına seslenen Op.Dr.Meriçeli “Salihli ve çevresi için çok büyük bir iş başarıyorsunuz. Bu özellikle koroner anjio ünitesi ve kalp damar ünitesi ile 3.seviye anestezi yoğun bakım gibi özellikli ünitelerin açılmasıyla, özellikli, nitelikli, kaliteli ve güvenilir bir hastanenin tüm ağırlığını hastanemizde oluşturduk. Bu güvenilirliği ve kaliteyi Medigüneş Ailesi ile birlikte oluşturduk. Sizleri canı gönülden kutluyorum” dedi.

“Eksiksiz bir hastaneyiz”

Op.Dr.Meriçeli konuşmasını şöyle devam etti “Salihli ve bölgesi için nitelikli ve tek olan hastanemiz de şuan 320 çalışan personelimiz görev yapmaktadır. Personelimizle birlikte ilk açıldığımız güne göre çok yol kat ettik. İlk açıldığımızda 56 olan yatak sayımız şuan 114’e, 165 olan personel sayımız ise 320’ye ulaştı. Şuan tüm bölümleri ile eksiksiz bir hastane haline geldik. Nice sağlıklı huzur dolu günler diliyorum” dedi.

Altınla ödüllendirildi

Özel Medigüneş Hastanesi personeli 8.yaşını canlı müzik eşliğinde doyasıya kutlarken, gece de yapılan çekilişle 10 çalışan küçük altın ile ödüllendirildi. Talihli çalışanların ödülleri ise hastane ortakları tarafından verildi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com