Sosyal sorumluluk projeleri ile fark yaratıyorlar

30 Aralık 2017, Cumartesi
Sosyal sorumluluk projeleri ile fark yaratıyorlar

Özel Salihli Düşünür Koleji Okul Aile Birliği "Geleneksel Gıda Kermesinde" başlattıkları 1. dönem sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirdiler.

Özel Salihli Düşünür Koleji Okul Müdürü Seval Irmak "Salihli Koleji olarak dünyamızın sürdürülebilirliği için herkesin sorumluluk alması gerektiğine inanıyor ve öğrencilerimizi bu bilinçle yetiştiriyoruz. Toplumda fark yaratmayı amaçlayan projelerimizi öğrencilerimiz yönetiyorlar. Kurulduğumuz günden beri her yıl düzenli olarak devam ettirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizin yanı sıra her yıl farklı projelere de imza atıyoruz." dedi.


"Her kitap bir dünya" sloganı ile yolan çıkan Özel Salihli Düşünür Koleji Okul Aile Birliği gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesi ile bir kez daha dayanışma ve kaynaşmanın ne denli  önemli olduğu konusunda farkındalık yarattılar. Gıda kermesinden elde ettikleri gelirlerle kitaplık ve 800 adet hikaye kitabı alarak Kemerdamları İlköğretim Okuluna kütüphane oluşturdular. Kemerdamları İlköğretim okulunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet ettiler,  onların yüreğine bir nebze dokunabilmenin mutluluğunu yaşadılar.


Özel Salihli Düşünür Koleji Okul Aile Birliği 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının 1. döneminde elde ettikleri gelirle bu anlamlı projeye katkı sağlayan tüm veli ve öğrencilerine teşekkür etti.
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com