Akka Koleji, Salihli'de bir ilki gerçekleştirdi

09 Ocak 2018, Salı
Akka Koleji, Salihli'de bir ilki gerçekleştirdi

Özel Akka Koleji 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı kayıtları için "Öğrenci Seçme Sınavı" düzenledi. Sınava İlkokul 2-3-4, Ortaokul 5-6-7-8 ve Lise 9-10-11. sınıf düzeyinde yaklaşık 2 bin öğrenci katılırken, Okul Müdürü Halil İbrahim Sert, öğrenci ve velilere yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Okul Müdürü Sert “Özel Akka Koleji’nin kendi yapmış olduğu sınavla öğrenci alarak Salihli’de bir ilki gerçekleştirmiştir.  Yapılan sınavın sonucuna göre, belirlenen bursluluk kontenjanlarında öğrencilere Özel Akka Kolejinde okuma fırsatı verilecek” dedi.  Sert “Güçlü öğretmen kadrosuyla nitelikli öğrencilerini seçen Özel Akka Koleji  “Eğitim sadece eğitimcilerin işidir” sloganıyla eğitim alanında fark oluşturmaya devam edecek” dedi.

Okula gelen velilere de Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkaplan tarafından bilgilendirme semineri yapıldı.

Veliler okulda kendilerini güler yüzle karşılayan öğretmenlere ve personele çok teşekkür ederek “İlk defa bir bursluluk sınavında kurum sahibi ve kurum müdürü velileri bir yere toplayıp güzel bir sohbet ortamı oluşturuyor”  diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.


Okulun fiziki şartlarını da beğenen veliler, “Okulun sınıfları, koridorları ve her şeyi özel okulda olması gereken bütün standartları taşıyor” diyerek genel anlamda okulu çok beğendiklerini ifade etti.
         

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com