Caferbey Mahallesi'ne içme suyu hattı döşendi

10 Ocak 2018, Çarşamba
Caferbey Mahallesi'ne içme suyu hattı döşendi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Caferbey Mahallesi'nde imara yeni açılan yerleşim alanına içme suyu hattı döşeyerek altyapı ihtiyacını karşılıyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla altyapı ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Salihli ilçesine bağlı Caferbey Mahallesi’nde bulunan ve imara yeni açılan yerleşim alanında içme suyu hattı inşa ediliyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan hat sayesinde, bölgede ikamet edecek olan vatandaşların altyapıyla ilgili sıkıntı yaşamalarının önüne geçilecek.

“Su olmayınca hayat da olmuyor”

MASKİ’nin çalışmalarından ve hizmetlerinden memnun olduklarını dile getiren Mahalle sakinlerinden Ali Karakaya, “Mahallemizde bulunan yeni yerleşim alanında maalesef içme suyu hattımız yoktu. Su olmayınca hayat da olmuyor. Dilekçemizi MASKİ yetkililerine ulaştırdık ve alt yapı çalışmalarına hemen başladılar. Mahalleli olarak MASKİ’nin çalışma sisteminden çok memnunuz. Allah eksikliklerini göstermesin. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

“İçimiz çok rahat çünkü MASKİ var”

Caferbey Mahalle Muhtarı Sezai Ocak, “Mahallemizde yeni yerleşim alanları kuruluyor. Bu anlamda ihtiyaçlarımız da çoğalıyor. Bizim içimiz çok rahat çünkü Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ, bizlerin sıkıntılarına ve ihtiyaçlarına çözüm için her daim yanımızda ve hizmete hazır. Yeni yerleşim alanına içme suyu terfi hattı için MASKİ’ye dilekçemizi mahalle sakinleriyle birlikte ilettik. Sağolsunlar çalışmalara başladılar. Hizmetlerinden dolayı Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com