Madeni Sanatkarlar, Vakıfbank ile protokol imzaladı

13 Ocak 2018, Cumartesi
Madeni Sanatkarlar, Vakıfbank ile protokol imzaladı

Yüksel Hisar Başkanlığı'ndaki Salihli Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası, üyelerinin finans ihtiyaçlarını karşılanması ve bankacılık hizmetlerinden ekonomik ve kolay bir şekilde faydalanabilmeleri için Vakıflar Bankası Salihli Şubesi ile protokol imzaladı.

İmzalanan protokol ile esnaf odası üyeleri taksitli işletme kredisi, iş yeri edindirme kredisi, araç kredisi, filo kredisi ile diğer nakdi krediler, yatırım kredileri, EBDR kadın girişimci kredisi, makine teçhizat kredisi, diğer bankacılık ürün hizmetleri, finansal destekler, kredi kartları ve ticari kartlar ile birlikte diğer bankacılık hizmetlerinden yararlanabileceği ifade edildi.


Ayrıca protokol kapsamında kredi talep eden üyelerin KOSGEB Kredilerinden hızlı bir şekilde kredilendirme yapılacağı belirtildi.
  Protokolün tüm sanayi esnafına hayırlı olması temennisinde bulunan Salihli Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Yüksel Hisar, imza töreninde Vakıfbank yetkililerine istek ve taleplerini iletti. Hisar, sanayi sitesinde Vakıflar Bankası’nın bir şubesinin bulunmadığını dile getirerek,bir şube açmaları konusunda talep de bulunduklarını söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com