Salihli'de yeni hastane projesi çalışmaları sürüyor

12 Mart 2018, Pazartesi
Salihli'de yeni hastane projesi çalışmaları sürüyor

Salihli'de, Meslek Yüksek Okulu Kampüs alanı içerisinde yapılacak olan 300 yataklı yeni hastane projesi ile ilgili çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Yeni hastane projesi ve yol ağı ile ilgili olarak Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu ziyaret edilerek bilgi  verildi.


Ziyarete Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, İlçe Sağlık Müdürü Sezgin Güleç, Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Gökhan Gürsoy, İl Sağlık Müdürlüğü Yatırım Uzmanı Ozan Ağzıballı, İl Sağlık Müdürlüğü Yatırım Daire Mühendisi Hilmi Aydın ve İl Sağlık Müdürlüğü Yatırım Birim Personeli Yüksel Sutunç, Salihli Sağlık-Sen Başkanı Necmettin Bostan, ve Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Halil Topçu’da katıldı.


Ziyaret hakkında bilgi veren Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç “Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Salihli Meslek Yüksek Okulu Salihli Beş Eylül Yerleşkesi içinde yapılacak olan 300 yataklı devlet hastanesi projesi ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Hastanemizin 55 bin metrekare kapalı alanı olacak toplam yatırım maliyetinin 200 milyon lirayı bulmasını bekliyoruz. Şuanda projemizin yol ağı ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettik”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com