Minik öğrencilerin Okuma Bayramı sevinci

12 Mart 2018, Pazartesi
Minik öğrencilerin Okuma Bayramı sevinci

Salihli Fen Bilimleri Koleji 1-C sınıfı öğrencileri okuma sevinçlerini Eğitimci Şair ve Yazar Gündüz Aydın ile paylaşarak kutladılar.

Gündüz Aydın,  okuma bayramına katılarak kitaplarını minik öğrencilere hediye etti. Büyük bir coşku içinde geçen buluşmada Aydın, tek tek öğrencilerle sohbet etti ve her öğrencinin adına kitaplarını imzaladı.


Bu tür etkinliklere önem verdiklerini ifade eden Fen bilimleri Koleji  Okul Müdürü Halil Tekin, En iyi eğitimin yaşayarak olduğunu ifade ederek Eğitimci – Yazar Aydın’a teşekkür etti. Tekin, Fen Bilimleri Okulları olarak kültür, sanat ve spora büyük önem verdiklerini ve bu konularda iddialı olduklarını söyledi.


1/C sınıfı  öğretmeni Zübeyde Ece Sun bu özel günde çok heyecanlı olduklarını belirterek şunları söyledi: “Öğrencilerimiz okuma sevincini bir Yazar ile paylaşmaları unutulmaz anlarından biri oldu. Çocuklarımız bugün hep birlikte okuma bayramı yaptılar. Okudukları kitapları yazarından adlarına imzalı olarak almaları onlar için büyük mutluluk oldu. Bu vesile ile Eğitimci Yazar Gündüz Aydın’a teşekkür ediyorum.”
Gündüz Aydın, kitaplarını imzaladıktan sonra minik öğrencilerle kitap okuma üzerine kısa bir sohbet yaparak onların konu ile ilgili sorularını cevaplandırdı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com