Salihli'den Afrin'deki Mehmetçiğe tam destek

13 Mart 2018, Salı
Salihli'den Afrin'deki Mehmetçiğe tam destek

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan asker ve polislere destek vermek amacıyla, Salihli Belediyesi ve Bedesten Çarşısı işbirliği ile yardım kampanyası başlatıldı.

Kampanya hakkında bilgiler veren Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Milletimizin birlik ve beraberliği, vatanın bölünmez bütünlüğü için sınır ötesinde Zeytin Dalı Harekatına katılan Mehmetçiklerimiz için esnaflarımız işbirliği ile yardım kampanya başlattık” dedi.
Mehmetçiklere her zaman destek olmaya hazır olduklarını ifade eden Başkan Kayda, "Askerlerimize ne yapsak azdır, onların hakkını ödeyemeyiz. Biz de sınır ötesinde terör örgütleriyle mücadele eden askerlerimizin ihtiyacı olabilecek fanila, iç çamaşırı, içlik, ıslak mendil, telefon güç kaynağı gibi malzemeler için Belediyemiz öncülüğünde bedesten çarşısı esnaflarımız ile birlikte kampanya başlattık. Belediye olarak malzeme tedarik etmeye başladık. Kampanyaya ilgi birden büyüdü. Güven Turizm, Şehir içi Taşıyıcılar Kooperatifi, Öz Salihli, Salihli Mahalleleri Toplu Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi de destek olacaklarını söyledi. Yardım etmek isteyen tüm vatandaşlarımız da ihtiyaç duyulan malzemeleri Zabıta Müdürlüğümüze, Bedesten Çarşısı esnaflarımıza ve Otogarda Güven Turizm Yazıhanesine teslim edebilir. Ben şimdiden kampanyamıza destek olan herkese tüm Mehmetçiklerimiz adına teşekkür ediyorum. Bizler için canını ortaya koyan askerlerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Öte yandan yardım kampanyasının 21 Mart 2018 tarihinde sona ereceği öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com