Şehitleri Anma Gününde anlamlı imza günü etkinliği

16 Mart 2018, Cuma
Şehitleri Anma Gününde anlamlı imza günü etkinliği

Salihli Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü, yazar ve şair Alim Yavuz, 3'üncü baskısı yapılan "Sakın Acında Kaybolma" isimli kitabının imza gününe hazırlanıyor.

18 Mart 2018 Pazar Günü, Sardes Kültür Sanat Grubu tarafından organize edilen ve  Rasim Aşın Tiyatro evinde yapılacak olan imza gününde, o güne özel olarak satılacak kitaplardan elde edilen kârın, Şehit Aileleri Derneğine bağışlanacağı ifade edildi.


Ardıç Türküsü isimli bir şiir ve Sakın Acında Kaybolma isimli bir anı kitabı bulunan Yavuz, imza günü etkinliğiyle ilgili şunları söyledi: “18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü olarak tarihimizin şeref levhalarından birini oluşturmaktadır. Timaş Yayınevi tarafından 3. Baskısı yapılan Sakın Acında Kaybolma isimli kitabımızın imza gününü böyle anlamlı bir günde yapmak istedik. İmza gününde satılan tüm kitapların satış gelirinin, kârını Salihli Şehit Aileleri Derneğimize bağışlamanın bir vatandaşlık görevi olduğunu düşünüyoruz. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü vesilesiyle, şu an sınırlarımızın içinde ve dışında, canı pahasına vatan savunmasını yapan Mehmetçiğimize, karınca kararınca bir selam vermek istedik bizde. İmza günü etkinliğime destek veren Sardes Kültür Sanat Merkezi Grubuna ve Tiyatro evinde etkinliğimize ev sahipliği yapan Yrd. Doç.Dr. Rasim Aşın’a teşekkür ederim.”  Rasim Aşın Dionysos Tiyatro Evinin adresi ise Eski Cami mahallesi, 34. Sk.  No:9.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com