Sardes Kültür Sanat Merkezi, Aksoy'u konuk edecek

23 Mart 2018, Cuma
Sardes Kültür Sanat Merkezi, Aksoy'u konuk edecek

Bir zamanlar şiirin başkenti olarak anılan Salihli'de, birçok sanatçı ve sanatseverin bir araya gelerek oluşturduğu Sardes Kültür Sanat Merkezi Topluluğu düzenlediği etkinliklerle dikkat çekiyor.

Sanat ile temasta olan-olmak isteyen insanların birlikte olmalarını, diyalog kurmalarını, proje ve etkinlik üretmelerini, ürettiklerini hayata geçirmelerini sağlamak, destek olmak, her yaş grubunda (çocuk, genç, yetişkin) sanat bilinci oluşturmak ve günlük hayatının içinde sanatın var olmasını sağlamak için bir araya gelen topluluk, Salihli’de aralıksız her hafta yeni bir etkinliğe imza atıyor.
Kısa bir süre önce ‘Yaşayan Değerlerimiz’ etkinlikleri kapsamında Prof. Dr Şadan Gökovalı’yı ağırlayan Sardes Kültür Sanat Merkezi Topluluğu bu kez Prof. Dr. Cihan Aksoy’u Salihli’de konuk edecek.
31 Mart Cumartesi günü saat 14:00’de, Zafer Keskiner Tiyatro Salonunda Müzikli bir söyleşi programında Salihli halkı ile bir araya gelecek olan Prof. Dr. Cihan Aksoy ayrıca yeni bir albüm hazırlığı yapan rock müzik sanatçısı Tuğra Erkan’ın klip çekiminde de rol alacak. Salihli’nin doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarında yapılacak olan çekimler için tüm hazırlıklar tamamlanmış durumda.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com