Salihli "Ustaların İzinde" ile güldü

28 Mart 2018, Çarşamba
Salihli

Salihli Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları, 'Ustaların İz'inde' adlı tiyatro oyununun ilk gösterimini 27 Mart Dünya Tiyatro Gününde izleyicilerle buluşturdu.

Salihli Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularının Alpay Erdoğmuş yönetiminde sahnelenen tiyatro oyunu seyircilerden büyük ilgi gördü. Komedi tiyatrolarından derlenen kısa skeçler izleyenlerin beğenisini topladı.


Salihli Belediyesi Şehir Tiyatrosunun oyuncuları, konuk olan Turgutlu Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları ile Yönetmen Alpay Erdoğmuş’u tebrik eden Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Kaya, “Salihli yıllardan beri tiyatroyu hep ileriye taşıdı. Gerçekten bu konuda baya bir yol aldı. Oyuncularımızı tebrik ediyorum” dedi.


Başkan Yardımcısı Kaya, Yönetmen Alpay Erdoğmuş’a çiçek takdim etti.


Salihli Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Şehir Tiyatrosunda her Salı saat 20.00’de sahnelenecek olan “Ustaların İz’inde” adlı tiyatro oyununu, Salihli Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Ali Rıza Ünveren, Belediye Daire Müdürleri ve personeli, öğrenciler ve tiyatro severler izledi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com