Günay, 9'uncu şiir kitabını çıkarttı

29 Mart 2018, Perşembe
Günay, 9'uncu şiir kitabını çıkarttı

Salihli Kurtuluş Fevzi Lütfi Karaosmanoğlu İlkokulu Müdürü Sedat Günay, 9'uncu şiir kitabını çıkartmanın mutluluğunu yaşıyor.

Günay’ın, “Sahipsiz Şiirler” adlı şiir kitabı 236  sayfa ve 2 bin adet basıldı.


1960 yılında Selendi ilçesinde doğan Günay, ilkokul eğitimini Selendi, lise eğitimini ise Salihli’de tamamladı. Ankara Eğitim Enstitüsünden sınıf öğretmeni olarak mezun oldu. 1979 yılında sınıf öğretmenliği görevine  başladı. Erzurum’un Horasan İlçesi’nin Gerek köyünde, Hakkari’nin Çukurca İlçesinde, Selendi’nin Eskin Köyü ve Üçeylül İlkokulu’nda, Salihli’nin Durasıllı Mahallesi’nde, Cumhuriyet  ve Kurtuluş İlkokulu’nda Okul müdürlüğü ve öğretmenlik yaptı. 14 yılı öğretmenlikle ve 25 yılı idarecilikle geçen 39 yıllık eğitimci olan Günay, Salihli’de Kurtuluş Fevzi Lütfi Karaosmanoğlu İlkokulu’nda müdür olarak görevine devam ediyor.


Evli ve üç çocuk babası  olan Günay’ın gazete ve dergilerde sayıda makale ve şiiri  yayınlandı, yirmiye yakın şiiri  de bestelendi.  


İşte Günay’ın yayınlanmış şiir kitapları


Gönül Pınarımdan Damlalar, Sevda Pınarı, Yüreğimdeki Yangın, Güneşten Yansımalar, Sevdalı Düşler, Öyle Sevdim ki, Umut Çiçekleri Solmasın, Hayret Bir Şeysin, Sahipsiz Şiirler.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com