Salihli'de özel çocuk kliniği hizmete başladı

04 Nisan 2018, Çarşamba
Salihli'de özel çocuk kliniği hizmete başladı

Salihli'de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Mithatpaşa Mahallesi Belediye Caddesi Hüsnü Bey İş Merkezi No:126 adresinde hizmet açıldı. Bölge de 6 yıldır hizmet veren ve bölgenin tanınmış simalarından olan klinik sahibi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Uzman Doktor Süreyya Gökçe Ergen Kıray hasta kabulüne başladı.

Bu özel klinikte Dr.Kıray, yeni doğan bebek takibi, süt çocuğu, oyun ve okul çocuğu, gelişimi, izlemi ve hastalıkları, aşılar, idrar yolu hastalıkları, çocuk beslenmesi, kabızlık, ishal, çocuklarda kansızlık, iştahsızlık, alerjik hastalıkları, akciğer hastalıkları, ateşli hasta muayenesi ve tedavisi konularında sağlık hizmetinin verileceğini ifade etti.


Uzm. Dr. Süreyya Gökçe Ergen Kıray kimdir?

Liseyi Ordu’da tamamlayan Dr.Kıray, üniversiteyi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde, uzmanlık eğitimini ise Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı. Uşak Eşme Devlet Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve son olarak da Salihli Özel Can Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı. Dr.Kıray, Mart ayından itibaren kendi özel kliniğinde hizmet vermeye başladı. Özel kliniğinde hasta kabulüne başlayan Uzm.Dr. Uzman Doktor Süreyya Gökçe Ergen Kıray’ın evli ve 1 çocuk annesi olduğu öğrenildi.


 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com