Medigüneş, Kula'da servis şoförleri ile bir araya geldi

09 Nisan 2018, Pazartesi
Medigüneş, Kula'da servis şoförleri ile bir araya geldi

Özel Salihli Medigüneş Hastanesi, Kula'da hizmet veren servis şoförlerine kahvaltı düzenledi.

Kula Egemen Dinlenme Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Oktay Kırlı, Özgüven Turizm ve Taşımacılık Kooperatifi başkanı Ahmet Gürkan ve üyeleri, S.S 77 Nolu Kula Minibüsçüler ve Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Şinasi Kaymak ve üyeleri, Özel Salihli Medigüneş Hastanesi Kurumsal Pazarlama Direktörü Haluk Kaygısız katıldı.


Özel Salihli Medigüneş Hastanesi Kurumsal Pazarlama Direktörü Haluk Kaygısız ; “Kula ilçemizde başlatmış olduğumuz ücretsiz hasta taşıma servisinin tanıtımını yapmak ve hastanemizin tanıtımını yapmak için kula ilçesinde faaliyet gösteren servis şoförlerimizle bir araya geldik. Bugünden itibaren salihlide bulunan hastanemize ücretsiz hasta servisimiz başlamış olup kula halkına hizmet vermekten onur duyuyoruz. Aracımız garaj karşısında bulunan Özgüven turizm önünden sabah saat 8.15’de hafta içi hergün hizmet vermektedir” dedi.

Özgüven Turizm ve Taşımacılık Kooperatifi Başkanı Ahmet Gürkan ise “Daha önce şoför arkadaşlarımızla yemek ve eğlencede bir araya geldik. Bu kez de sabah kahvaltısında bir araya geldik. Şoför arkadaşlarımızın birlik ve beraberliklerinin pekiştirmek adına bu tür organizasyonları sürdürüyoruz. İnşallah bundan sonrada devam edeceğiz. Kahvaltımıza katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum” dedi.
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com