Kocabıyık "Polislerimizle gurur duyuyoruz"

11 Nisan 2018, Çarşamba
Kocabıyık

CHP Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret dolayısıyla bir açıklama yapan ve Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü yıldönümünü kutlayan Kocabıyık “Ülkemizin dört bir yanında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ,Milletimizin huzur ve güvenliğini  sağlayan Polis teşkilatımızın kahramanları 173 yıldır bu görevi yerine getiriyor. Polislerimize minnettarız. Polislerimizle gurur  duyuyoruz.” Dedi.


Kocabıyık “Ülkemizin kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, “Polis bir asker kadar disiplinli ,bir hukukçu kadar hukuk adamı ve bir anne kadar şefkatli olmalıdır” diyerek polislerimizin görevlerinin zorluğunu ,toplumun huzuru için vatandaşlarımızı nasıl  kucakladığını vurgulamıştır. Adalete ve hukukun üstünlüğüne inanarak memleketimizin huzuruna ,asayişine karşı gelebilecek ve vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerine tecavüz edebilecek her kötülüğün karşısında kalkan olan polislerimiz görevlerini üstün bir başarıyla yerine getirmektedir. Güç şartlar altında görev yapma gayretindeki polislerimiz, insanlarımızın  can ve mal güvenliğini  yasalar çerçevesinde korurken hayatlarını tehlikeye atıyor. Terör belası ile mücadele ederken kahramanca canlarını dahi feda ederek şehit düşüyor, gazi oluyor. Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sahip çıkan polislerimize milletçe şükran duyuyoruz.” Dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran’da ziyaretlerinden dolayı İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık ve ilçe yönetimine teşekkür etti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com