MHP'den çocuk istismarına hayır

11 Nisan 2018, Çarşamba
MHP'den çocuk istismarına hayır

Son günlerde artan çocuk istismarına karşı Tülay Köse Başkanlığı'ndaki MHP Salihli İlçe Kadın Kolları tarafından imza kampanyası düzenledi.

Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen kampanyaya  binlerce vatandaşlar destek vererek, çocuk istismarı ve vahşetlerine karşı 'Tecavüze İdam İstiyoruz İdam' dedi. İmza kampanyası ise gün boyu sürdü.
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, İbrahim Karaca, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Ali Rıza Ünveren’de, Kent Meydanı’nda açılan kampanyaya imza atarak destek verdi.


MHP Kadın Kolları olarak, çocuk istismarına hayır demek için imza kampanyası başlattıklarını ifade eden Kadın Kolları Başkanı Tülay Köse “Her geçen gün tacize ve tecavüze uğraya, dayan yiyen, işkenceye uğrayan çocuklarla ilgili olarak, sıkça haberlerle karşılaşmaktayız. Bizde istismar ve büyümüş çocuklar çoğaldıkça, geleceğimizin kararacağının farkında olunması için imza kampanyası başlattık” dedi.


İmza kampanyasına vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini belirten Köse “Çocuk tecavüzcüleri yaşattıklarını yaşamadan ölmemeli, Bu suçlara verilen cezaların arttırılmasını iyi hal ve haksız tahrik indiriminin yapılmamasını ve devletin bu konuya el atmasını istiyoruz. Çocukları taciz eden, cinsel istismarda bulunmaya çalışan, çocuk pornosu izleyen ve çocuk tecavüzcülerinin hadım ve idam edilmesini istiyoruz. Bu konuda toplum olarak üzerimize düşen ne varsa yapmalıyız” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com