Salihli Sanat Dostları'nın ödülleri sahiplerini buldu

12 Nisan 2018, Perşembe
Salihli Sanat Dostları'nın ödülleri sahiplerini buldu

Salihli Sanat Dostları'nın geleneksel hale gelen ve bu yıl 7'inci gerçekleştirilen "Yılın Sanat Dostu" ödülleri sahiplerini buldu.

Her yıl biri kurum diğeri kişilerden olan  ödüller bu yıl, kişilerde Eczacı Seçil Gür Can,  kurumlarda Türkiye’nin cıvata ve somun alanında en büyüklerinden biri olan Norm Holding’e verildi.
Ödül töreni öncesi konuşan Salihli Sanat Dostları Başkanı Ahmet Otman; “ 2004 yılında kurulan ve daha sonra kapanan SAYAD ve bugün Salihli Sanat Dostları olarak bizlere devamlı destek olan, her çalışmalarımızda yanımızda olan  bu yıl ödüle layık gördüğümüz Norm Cıvata ve Seçil Gür Can kardeşimiz aldığımız karar gereği  bu yıl bu ödüllere layık görüldüler teşekkür ediyoruz. Verdikleri destekler için” Norm Holding adına törene katılan  Satın alma ve İdari İşler Direktörü Ahmet Bayraktar “Norm olarak her alanda olmaya çalışıyoruz. Sektörümüz önümüzdeki yıl  750 kişiye daha istihdam sağlayarak Salihli’de 1500 kişilik bir kadroya sahip olacaktır. Önümüzde yeni projelerimiz ve  yapacağımız güzel şeyler var. Kurumumuz adına bugün alacağımız ödül için teşekkür ediyorum. Nedim Uysal’ında sizlere selamlarını iletiyorum.” dedi


Eczacı Seçil Gür Can ise “Çok mutlu oldum. Her zaman  sanat çalışmalarında katkıda bulunmaya çalıştım. Onur duyduğum bu ödüle layık görüldüğüm için teşekkür ederim.” Dedi.
Ödül törenine  görev paylaşımı sonrası yeni yönetimi ile sıcağı sıcağına katılan Salihli Ticaret sanayi Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Salihli Ticaret Sanayi Odası meclis Başkanı Süleyman Oral’da  ödülleri verdiler.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com