Kemal Ural'ın eTwinning gururu

17 Nisan 2018, Salı
 Kemal Ural'ın eTwinning gururu

Kemal Ural Anadolu Lisesi, bu yıl Brüksel´deki Merkezi Destek Servisi tarafından ilk defa uygulanan, eTwinning Okul Etiketi'ni Manisa'da alan 3 okuldan birisi olup, Salihli'nin gururu oldu.

Salihli’nin Durasıllı Mahallesi’ndeki Kemal Ural Anadolu Lisesi,  eTwinning etiketi almaya hak kazandı. Bu etiketle okul yönetimi ve personeli özel mesleki gelişim programlarına katılmak için Avrupa ülkelerine davet edilecek.


Kemal Ural Anadolu Lisesi, Avrupa tarafından bu yıl ilk kez verilmeye başlanan eTwinning etiketini kazanmanın gururunu yaşadı.  Kemal Ural Anadolu Lisesi,  Avrupa'da bin 217, Türkiye'de 179, Manisa’da ise 3 okula verilen eTwinning etiketiyle digital uygulamalar, e-Güvenlik uygulamaları, pedagojik alanda yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar, çalışanlarının sürekli mesleki gelişiminin teşvik edilmesi, çalışanlarla ve öğrencilerle işbirlikçi öğrenme uygulamalarının teşvik edilmesi alanlarında başarısını ortaya koydu. 


Kemal Ural Anadolu Lisesi Müdürü Yahya Karakeçeli “Bu, sadece öğretmenlerin birey olarak kişisel başarılarının tanınması değil, aynı zamanda bu okullardaki eTwinning ekiplerinin tümünün başarısının kabul edilmesidir” dedi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com