Medigüneş Hastanesi ebeler haftasını kutladı

27 Nisan 2018, Cuma
Medigüneş Hastanesi ebeler haftasını kutladı

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, başta devlet hastanesi olmak üzere Ana Sağlığı merkezinde görev yapan ebelerin haftasını kutladı.

Medigüneş Hastanesi Başhemşiresi Nuray Tosun, ebe Sevim Paçalı ve hastane halkla ilişkiler sorumlusu Haluk Kaygısız, ilçede görev yapan ebeleri ziyaret edip, hem haftalarını kutladı, hem de hediyeler verdi.

Pastalı kutlama

Öte yandan Özel Medigüneş Hastanesi’nde de ebeler haftası dolayısıyla kutla yapıldı. Pastanın kesildiği kutlama programına ise Hastane Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op.Dr.Süleyman Portakal, Op.Dr.Damla Meriçeli ve Op.Dr.Okan Arslan ile ebeler katıldı.


Tüm ebelerin, ebeler haftasını kutlayan Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli,  tarihin en eski mesleklerinden biri olan ebelik mesleğinin sağlıklı aile ve toplumun oluşmasında çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Meriçeli, “Ebelerimiz merhamet dolu yürekleriyle, gülümseyen yüzleriyle mesleklerinin kutsallığına inanarak büyük bir sevgiyle insanımıza hizmet ediyorlar. Gece gündüz demeden özveriyle çalışan tüm ebelerimizin Ebeler Haftasını kutluyor, milletimizin sağlığına yaptıkları katkılardan dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com