İYİ Parti'den Sektör Medya'ya ziyaret

11 Mayıs 2018, Cuma
İYİ Parti'den Sektör Medya'ya ziyaret

24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçim öncesi, İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Mesut Kızıltuğ ve yönetimi, Sektör Medya'yı ziyaret etti.

İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayları Uzm.Dr.Atay Özkal ve Avukat Ergün Yılmaz’ın yer aldığı ziyarette Başkan Kızıltuğ, Sektör Medya Yazı İşleri Müdürü Ali Biçer ve Sektör Medya Koordinatörü Cemal Güzelyurt ile sohbet etti.


Parti olarak seçim çalışmalarını start verdiklerini ifade eden Kızıltuğ, 24 Haziran seçimlerine kadar Salihli’deki 102 mahallenin tümünü ziyaret edeceklerini söyledi. Kızıltuğ “Salihli’de İYİ Parti olarak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” dedi.


Parti olarak Ramazan ayı boyunca İftar yemekleri düzenleyeceklerini belirten Kızıltuğ “İYİ Parti olarak Salihli’de iftar yemeği programı düzenleyeceğiz. İftar yemeklerimizi, başta büyükşehir yasası ile beldeden mahalleye dönüşen Durasıllı, Mersinli, Adala, Gökeyüp, Poyrazdamları, Yılmaz, Sart ve Taytan Mahallelerimiz ile merkez mahallelerimizde iftar yemeği düzenleyeceğiz” dedi.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com