Nurlu, CHP örgütüne teşekkür mesajı gönderdi

14 Mayıs 2018, Pazartesi
Nurlu, CHP örgütüne teşekkür mesajı gönderdi

CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Manisa mitingi nedeniyle CHP örgütüne teşekkür mesajı gönderdi.

Nurlu,  il ve ilçe başkanlarına, yönetim kurullarına, kadın ve gençlik kollarına, Milletvekillerine, partililere ve Manisa halkına ayrı ayrı teşekkür etti.

Manisa tarihinin en kalabalık mitinglerinden birisini gerçekleştirdiklerini belirten Mazlum Nurlu mektubunda; Manisa mitingimize katılımı artırmak için, gece gündüz emek veren İl ve İlçe Başkanlarımıza, Yönetim Kurullarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, Milletvekillerimize, parti emektarlarımıza, hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayan çok değerli üyelerimize, ilçelerden, beldelerden, mahallelerden, köylerden akın akın gelen değerli hemşerilerime çok teşekkür ederim dedi.  41 yıl önce CHP’yi iktidar yapan azim ve kararlığı bugün de görüyorum diyen Nurlu; Cumhurbaşkanı adayımız sayın Muharrem İnce’nin Manisa mitingini Manisalıların yoğun katılımıyla, büyük coşku ve heyecan içerisinde yaptık. Manisa’daki gücümüzü, birlik ve beraberliğimizi herkese gösterdik. Bu coşku ve heyecanla yola çıkan partimizin tüm kadrolarının, CHP’nin başarısı ve sayın Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı seçilmesi için korkmadan, yılmadan, yorulmadan, canla başla çalışacağından kuşkum yoktur, ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com