Salihli Doğa Koleji, Kula ve Alaşehir'e çıkarma yaptı

15 Mayıs 2018, Salı
Salihli Doğa Koleji, Kula ve Alaşehir'e çıkarma yaptı

Salihli Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Bekir Aydoğdu, Lise Müdürü Yasin Demirkaya ve Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Özgü Gülşah Aydoğdu, Kula ve Alaşehir ilçesine çıkarma yaptı.

Aydoğdu, Demirkaya ve Aydoğdu, Kula’da Kaymakam Osman Güven, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen'i, Alaşehir’de ise Kaymakam Abdullah Uçgun'a tanışma ziyaretinde bulundu.


Ziyarette Doğa Koleji'nin eğitimdeki farklılıklarını vurgulayan Salihli Doğa Koleji yöneticileri, Kula ve Alaşehir halkının göstermiş olduğu ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Salihli Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Bekir Aydoğdu, “Doğa Koleji'nin benzersiz eğitim sisteminin farkındalığı ile Kula'dan, Alaşehir’den, Salihli Doğa Koleji'ne gelmeyi tercih eden tüm öğrencilerimiz ve velileri adına, kurulan bu eğitim öğretim köprüsü için Kula ve Alaşehir halkına teşekkürlerimizi ilettik” dedi.


Ziyarette Kula Kaymakamı Güven ve Alaşehir Kaymakamı Uçgun ile Kula Belediye Başkanı Tosun, Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Sümen, Salihli Doğa Koleji'ne eğitim öğretim döneminde başarılar diledi.


Salihli Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Aydoğdu, Lise Müdürü Demirkaya ve Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Aydoğdu’da nezaketleri için Kula Kaymakamı Güven ve Alaşehir Kaymakamı Uçgun ile Kula Belediye Başkanı Tosun, Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Sümen’e teşekkür etti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com