Kaçamak Turizm, önemli bir organizasyona imza attı

16 Mayıs 2018, Çarşamba
Kaçamak Turizm, önemli bir organizasyona imza attı

Kurulduğu 2009 yılından bu yana Salihli'nin tanıtımını ve turizmden hak ettiği payı almasını misyon edinen Kaçamak Turizm, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelen misafirlerine Salihli ve çevresinin doğal ve tarihi güzelliklerini tanıtan bir organizasyona imza attı.

Kaçamak Turizm sahibi Bahadır Tan, organizasyon kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelen misafirlerin Kırkoluk,  Bozdağ, Gölcük, Sart Harabeleri, Kurşunlu Kaplıcaları, Ağlayan Kaya ile Manisa’nın doğal güzelliklerini gezdirdiklerini söyledi. Tan, misafirlerin, gezdikleri her yerlerdeki yerel pazardan alışveriş yapma imkanı bulduğunu, ayrıca kentin coğrafi tescilli odun köftesini tatma fırsatı bulduğunu belirtti.


2018 sezonunda iç turizmde de büyük bir hareketliliğin yaşandığını söyleyen Tan, bahar aylarında düzenledikleri ve yaz sezonunda her hafta düzenlenecek otobüsle ve uçakla Karadeniz ve GAP turlarında otel anlaşmalarını 1 yıl önce yaptıkları için yer bulabildiklerini, yılbaşı itibariyle Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesi otellerinin %100 doluluğa ulaştıklarını söyledi.  Tan, ayrıca son 4 yıldır büyük ilgi gören Balkan Turları, bu yılda popülaritesini kaybetmeden hem uçaklı hem otobüslü programların en çok talep gören turlar arasında yer aldığını sözlerine ekledi.

Türk misafirler için düzenlenen Erken Rezervasyon Fırsatlarının, aralık ayında %50 indirimle başladığını ve Mayıs sonunda %10’lara kadar düşerek bittiğini söyleyen Tan,  “Bu tarihlerde yaz tatili için rezervasyon yapan misafirlerimiz çok ciddi indirimlerle tatilini ucuza getirmiş oluyor. Tatilciler, erken rezervasyon iptal sigortası sayesinde seyahatlerine 72 saat kalaya kadar rezervasyonlarını iptal edip paralarını iade de alabiliyorlar. Bu da onlar için çok iyi bir fırsat” dedi.   Tan, son olarak, www.kacamakturizm.com web sitesi üzerinden on-line otel rezervasyon sistemini de kurduklarını belirtti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com