Gümüş Kafeterya yenilenen yüzüyle hizmet veriyor

16 Mayıs 2018, Çarşamba
Gümüş Kafeterya yenilenen yüzüyle hizmet veriyor

Salihli Belediyesi, ekonomik fiyatı, kaliteli hizmeti ve doğal güzelliğiyle vatandaşların uğrak noktası olan Gümüş Kafeterya Sosyal Tesislerinde düzenleme ve yenilikler yaptı.

Salihli Belediyesi bünyesinde işletilen Gümüş Kafeteryanın teras bölümü, güneşten ve yağmurdan korunmak için dekoratif gölgeliklerle kapatıldı. Kır Düğün Bahçesi olarak ta hizmet veren tesise üzeri kapalı çok amaçlı sundurma kazandırılarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Zengin menüsü, serpme kahvaltısı ve doğal güzelliği ile Salihlililerin damak tadına hitap eden Gümüş Kafeterya, yenilenen görüntüsüyle misafirlerini daha da memnun edecek.


Gümüş Kafeterya ve Kır Düğün Salonunun yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Zeki Kayda, “ Vatandaşlarımıza her alanda en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Amacımız herkesin, rahat nefes alacağı, yemeğini yiyebileceği, özel organizasyonlarını düzenleyebileceği ve keyifli vakit geçireceği nezih ortamlardan yararlanmalarıdır. Kalitemizden ödün vermeden, uygun ve ekonomik fiyatlarla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com