Sevilen sanatçı Serpil Yeni'den Sel-Der'e hayırlı olsun ziyareti

16 Mayıs 2018, Çarşamba
Sevilen sanatçı Serpil Yeni'den Sel-Der'e hayırlı olsun ziyareti

Memleketim Manisa Türküsü için klip çekimi yaparak büyük takdir ve beğeni toplayan Manisalı Yörük Kızı Serpil Yeni, Salihli'de faaliyet gösteren ve kısa adı (SEL-DER) Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimini ziyaret etti.

Yeni, Manisa’daki temasları çerçevesinde Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ve Başkan yardımcısı Aşkın Akkoç’uda makamında ziyaret etti.


Selendi ile ilgili görüş alışverişinde bulunduktan sonra Selendililer Derneği Lokali’ni ve Yörük Kıraathanesini ziyaret etti.

Yeni’ye ziyaretinde Dernek Başkanı İrfan Akarsu, Selendililer Derneği sarığı hediye ederek Manisa’nın tanıtımına sağladığı katkıdan dolayı teşekkür etti.

Serpil Yeni ise kendisinin yeni albümü olan CD’yi başkana ve yönetimi ne hediye ederek kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı çok teşekkür etti.

SEDAT GÜNAY'DAN ŞİİR KİTABI HEDİYE EDİLDİ

Selendililer Derneği eski kurucularından Okul Müdürü Şair söz beste yazarı Sedat Günay tarafından da Serpil Yeni’ye en son piyasaya çıkarmış olduğu sahipsiz Şiirler kitabı hediye edildi. Yörük Kıraathanesi işletmecisi Alperen Günay’a hayırlı olsun ziyaretinde de bulunan Yeni, hatıra resimleri çekilerek dernekten ayrıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com