Salihli Koleji Düşünür Koleji'nden muhteşem İngilizce gecesi

26 Mayıs 2018, Cumartesi
Salihli Koleji Düşünür Koleji'nden muhteşem İngilizce gecesi

Özel Salihli Düşünür Koleji 5. sınıf öğrencilerinin gerçekleştirdiği geleneksel "İngilizce Gecesi" büyük beğeni topladı.

Yoğun veli katılımı ile Belediye Tiyatro Salonunda gerçekleştirilen İngilizce Gecesi izleyicilere keyifli bir gece yaşattı.


Gecede Özel  Salihli Düşünür  Koleji  öğrencilerinin  yıl boyunca edinmiş oldukları dil yeteneklerini sergilemek üzere birbirinden farklı kısa tiyatrolar, dublaj, İngilizce koro ve dans gösterileri yer aldı. Öğrencilerin sahnede sergiledikleri oyunculukları ve İngilizceye olan hakimiyetleri veliler ve davetliler tarafından ayakta alkışlandı.


Özel Salihli Düşünür Koleji Okul Müdürü Seval Irmak; “Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz ve yabancı dilin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun farkında olan bir eğitim kurumu olarak çocuklarımızın dillerini geliştirmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz. Yabancı Dil Gecesi öğrencilerin sadece dil anlamında gelişimlerini değil aynı zamanda özgüvenlerinin de ne kadar yüksek olduğunu ortaya koydu. Son derece eğlenceli ve başarılı bu geceyi hazırlayan Dünya Dilleri Zümresini ve öğrencilerimizi kutluyorum.” dedi. 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com