MHP'liler Kent Meydanı'nda iftar yaptı

09 Haziran 2018, Cumartesi
MHP'liler Kent Meydanı'nda iftar yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığı tarafından organize edilen '17 İlçe 17 İftar' programı bu kez Mehmet Akın Başkanlığı'ndaki MHP Salihli İlçe Teşkilatı ev sahipliğinde Kent Meydanı'nda gerçekleştirildi.

İftar programına MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar,  Salihli Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, İbrahim Karaca, Ali Rıza Ünveren ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, Salihli Ülkü Ocakalrı Başkanı Musa Şentürk, MHP Manisa milletvekili adayları,  oda başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda Salihlili katıldı.

Semazen gösterilerinin yer aldığı, duaların yapıldığı iftar yemeği sonrası konuşan MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın “Siyaset anlayışı önce devletim ve milletim, sonra partim, son ben diyen bu anlayışla siyasete yön veren, mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nin “17 İlçe 17 İftar Gönül Sofrasında Buluşalım” programına katılımlarınızla onur ve gurur verdiniz” dedi.

Türkiye’nin bir seçim sürecine girdiğini ifade eden İl Başkanı Erkan Öztürk ise “Bu süreçte MHP diğer siyasi partilerden farklı olarak, mevki, makam yada Cumhurbaşkanlığı için bir yarış içersinde değildir. MHP dün olduğu gibi, bugünde sadece ve sadece vatanı için mücadele vermektedir” dedi. Öztürk, iftar yemeğine katılanlara 24 Haziran seçimlerinde MHP’ye oy vererek, destek olmaya davet etti.

İftar yemeğinde MHP Manisa milletvekili adayları da birer konuşma yaptı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com