Gündüz Aydın'ın yeni eseri "Bahar Mektupları" çıktı

13 Haziran 2018, Çarşamba
Gündüz Aydın'ın yeni eseri

Salihli Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği Başkanı, Eğitimci, Şair ve Yazar Gündüz Aydın'ın beklenen eseri Ay Yayınları bünyesinde yayımlandı.

 “Sahibine Ulaşmayan Mektuplar”  başlığı altında çıkan Bahar Mektupları ile önemli bir çıkış yapan Gündüz Aydın yeni eseri ile ilgili şunları söyledi:
“Bahar Mektupları, uzun yıllar üzerinde çalıştığım ve nihayet okuyucusu ile buluşan yeni eserim. Bu eserime kısa sürede gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum. Bu eserimde şiir tadında yazdığım mektupları bir araya getirdim. Türk Edebiyatında iz bırakacağına inandığım bu eserim ile yakında önemli programlar yapacağım.
Bilhassa okullarda öğrencilerimizin ve öğretmen arkadaşlarımın eserlerime gösterdikleri ilgilerden dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılı içinde okullarımızda yaptığım programlar çok verimli geçti. Yeni dönemde de yeni projeler ile okullarda öğrencilerimizle buluşmalarımız devam edecektir.”
Gündüz Aydın’ın Bahar Mektupları isimli eseri 176 sayfa ebatında ve kapak kompozisyonu Deniz Yıldız tarafından hazırlandı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com