Ramazan etkinlikleri Masal Ormanı'nda final yaptı

14 Haziran 2018, Perşembe
Ramazan etkinlikleri Masal Ormanı'nda final yaptı

Salihli Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri Masal Ormanı'nda final yaptı.

Ramazana ait geleneksel kültürün ve tüm güzelliklerinin yaşatıldığı etkinlik Masal Ormanı Parkı’nda vatandaşlarla buluştu. 7’den 70’e herkesin katıldığı etkinliklerde Hacivat-Karagöz sahne alırken, gençlerin ve çocukların sevdiği birbirinden güzel şarkılar seslendirildi. Etkinliğe katılan çocuklara sınırsız pamuk şeker ikram edilirken, misafirlere de hediyeler dağıtıldı. 

Geleneksel Ramazan Etkinliklerinde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Bu yıl bu parkı açmanın onurunu yaşıyoruz. Bugün bütün Salihli halkına vermiş olduğumuz sözleri bugün yerine getirmiş olmanın keyfini yaşıyoruz. Bu projemi ortaya koyarken istedim ki çocuklar masal kahramanları gelsinler görsünler. Bu parkı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile birlikte hayata geçirdik, kendisine de buradan teşekkür ediyorum.  Diğer projelerimizi zaten görüyor, yaşıyorsunuz. Yıllarını eğitimde harcamış bir belediye başkanı olarak en keyif aldığım projem burası. Sizleri seviyoruz, Salihli’mizi çok seviyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte gençlerimize, çocuklarımıza burayı armağan ettik, güle güle kullansınlar. Herkesin Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum” dedi. 

Masal Ormanı Parkında gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Zeki Kayda başta olmak üzere, Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, belediye daire müdürleri, belediye personeli ve vatandaşlar ile çocuklar katıldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com