Bilen ve Baybatur'a coşkulu karşılama

26 Haziran 2018, Salı
Bilen ve Baybatur'a coşkulu karşılama

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Salihli İlçe Teşkilatı'nda coşkuyla karşılandı.

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçiminin ardından AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen Salihli İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.


Ziyarette konuşan Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç “Bu seçim sürecinden zaferle çıkmamızda her türlü konuda desteği olan herkesten Allah razı olsun. Bize yakışan şekilde güle güle oynaya oynaya ama gümbür gümbür bu zaferi kutluyoruz. Bu zaferi kutlayama devam edeceğiz. Önümüzdeki seçimlere kadar bu coşkumuzu katlayarak sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

-Sizlerin dertleri ile dertlenmeye devam edeceğiz

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ise “Çok önemli bir seçim süreci yaşadık. Devletimiz, milletimiz, gönül coğrafyamız için bu seçimler çok önemli idi. Türkiye’nin dışından tutunda Balkanlardan Orta Asya’ya, Orta Doğu’ya ne kadar mazlum varsa ne kadar Türkiye sevdalısı varsa Cumhurbaşkanımızı ne kadar seven insan varsa dua ettiler. Gerek ilçe teşkilatlarımızdan kadın ve gençlik kollarımıza gerek se il yönetimlerimize kadar ne kadar Ak Parti sevdalısı varsa gece gündüz demeden çalıştınız. Kapı kapı dolaştınız, insanlara ulaştınız.  Sizlere yeri geldi hakaret ettiler, yeri geldi hor gördüler. Yeri geldi sizleri küçümsediler. Ama siz bu azminizle milletimizle beraber 24 Haziran’da en güzel cevabı verdiniz.  Çünkü biz kavga için değil muhabbet için geldik.  Bundan sonra eksiklerimiz varsa onları önümüze koyacağız. Daima seçim olacakmış gibi çalışacağız. Bizim Salihli’ye, Manisa’ya Türkiye’ye sevdamız var. Onun için durmak yok yola devam.  Bundan sonrada gece gündüz sizlerin dertleri ile dertlenmeye devam edeceğiz.  Şimdi daha çok çalışacağız. Durmayacağız. Ayakkabılarımız yırtılana kadar sizler için çalışmaya devam edeceğiz."


Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ise “13 seçimdir bu partiye emek veren, bu davaya inanan, bu dava için koşturan herkesten Allah razı olsun. Seçime gölge düşürmek isteyenler oldu. Buna rağmen teşkilatlarımız dik durdu.  Bizler vatandaşın güvenini inancını kazanıyoruz. Vatandaşa “Türkiye’nin bizimle Dünya’nın en büyük 10 ekonomisi arasına gireceğiz” diyoruz. Bizler her zaman milletin hassasiyetlerini ön planda tuttuk.  Birileri bu başarıya gölge düşüreceğine, iftira atacağına, milleti hor görmese, tepeden bakmasa belki milletin güvenini kazanacak.  Bizim geçmişte bir iddiamız vardı. Ak Parti yapar onlar bakar. Onların hayalleri bile yok. Bizim hayallerimiz ve iddialarımız var. Bizim hayallerimize onların yetişmesi mümkün değil. Yaptık ta yaptık, yendik de yendik. Bizler, insanların inancına kültürüne değerlerine hiçbir zaman hakaret etmedik. Hiçbir zaman ayrım yapmadık. Başarıyı elde ettik. Birileri gibi popülizm yapmayacağız. Vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com