Ak Parti'de teşekkür belgeleri verildi

10 Temmuz 2018, Salı
Ak Parti'de teşekkür belgeleri verildi

Ak Parti Salihli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen törende mahalle temsilcilerine ve Sonuç Alım Sistemi (SAS) çalışanlarına teşekkür belgeleri takdim edildi.

Salihli Öğretmenevi’nde düzenlenen programa Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü, Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve partililer katıldı.


Programda konuşan Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, seçim süreci boyunca özellikle mahalle temsilcilerinin büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyledi.


“Ak Parti olarak Salihli’de gündemi belirlemeye devam edeceğiz” diyen Dinç “Bir seçimden daha alnımızın akıyla çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu seçim sürecinde gerek ana kadememiz kadın ve gençlik kollarımız gerekse mahalle temsilcilerimiz oldukça özverili bir çalışma sergiledi. Ak Parti olarak Salihli’de gündemi belirlemeye, yapacağımız çalışmalarla vatandaşlarımız gönüllerine girmeye devam edeceğiz.  Önümüzdeki yerel seçimlere de aynı azim ve kararlılıkla çalışacağız” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com