Barış Mahallesi'ne kanalizasyon hattı

11 Temmuz 2018, Çarşamba
Barış Mahallesi'ne kanalizasyon hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Barış Mahallesi'ndeki yeni yerleşim bölgesine ek kanalizasyon hattı döşeyerek alt yapı ihtiyacını giderdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sağlıklı altyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Barış Mahallesi’ndeki vatandaşların ve mahalle muhtarının talebi üzerine yeni yerleşim bölgesine ek kanalizasyon hattı döşedi. MASKİ tarafından tamamlanan çalışma sayesinde mahalleliye kullanışlı ve sağlıklı altyapı kazandırıldı. 

”MASKİ, bir dediğimizi iki etmiyor”

Barış Mahalle Muhtarı Mehmet Karaman, “Mahallemiz gün geçtikçe genişliyor. Mahallemizde yeni yapılaşmalar oldukça ihtiyaçlarımız da artıyor.  MASKİ ekipleri sağ olsunlar, bir dediğimizi iki etmiyor. Yeni yerleşim yerine ek kanalizasyon hattı döşenerek vatandaşımızın alt yapı ihtiyacı giderildi. MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ve emeği geçenlere çalışmalarında başarılar diler, teşekkür ederiz” dedi.


 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com