Kurşunlu Şiir Akşamları başlıyor

12 Temmuz 2018, Perşembe
Kurşunlu Şiir Akşamları başlıyor

Salihli'de yayımlanmakta olan Gönül Eri Dergisi yazarlarının buluşacağı "Kurşunlu Şiir Akşamları-2018" 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü Salihli Kurşunlu Kaplıcaları piknik alanında saat 20:00'de yapılacak.

Salihli Kültür, Sanat ve Edebiyat Derneği Başkanı aynı zamanda Gönül Eri Dergisi sahibi Gündüz Aydın programa Türkiye genelinden 60 şairin katılacağını belirterek şunları söyledi:


“Ülke genelinde yayın hayatına devam eden Gönül Eri Dergisi yazarlarının katılacağı programımıza İstanbul Yedi Sanat Derneği (YESADER) üyeleri, Balıkesir Şairler ve Yazarlar Derneği (BAYŞAD) üyeleri, Simav Anadolu Dergisi Sahibi Osman Karaarslan, İzmir Sevgi Şairleri Üyeleri, Bursa, Ödemiş, Manisa, Amasya, Söke ve Dalaman’dan yaklaşık 50 şair, yazar ve ozan katılacak. Salihlili şair ve yazarlarla birlikte Kurşunlu Kaplıcaları piknik alanında şairler şiirlerini okuyacak ve ozanlar da sazları ile eserlerini Salihlili sanatseverlere ulaştıracak. Bu programın gerçekleşmesinde katkı desteklerinden dolayı Salihli Belediyesi’ne, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’na, Beş Eylül Sürücü kursuna, Alkan Kömür Ticaretine, Yaman Plastik’e, Prestij Züccaciyeye teşekkür ediyorum. Birincisi gerçekleşecek olan “Kurşunlu Şiir Akşamları-2018”e Sanatsever halkımızı bekliyoruz.”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com