Kasapoğlu, hemşehrilerini ağırladı

13 Temmuz 2018, Cuma
Kasapoğlu, hemşehrilerini ağırladı

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen ve Mehmet Ali Özkan'la birlikte Manisa Kula'lı olan ve Spor Toto Teşkilatı Başkanı iken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabinesinde Gençlik ve Spor Bakanı olarak yer bulan Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na tebrik ziyaretinde bulundu.


Hemşehrilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Bakan Kasapoğlu, “Manisa’nın bir evladı olarak değerli milletvekillerimizle birlikte çalışarak, gençlerimize yönelik hizmetlerin bütüncül bir yaklaşımla sunulması ve yaygınlaştırılması amacıyla inşallah güzel işlere imza atacağız” dedi.

Yeni sistemin ilk bakanlarından olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen ve Mehmet Ali Özkan’ı makamında ağırladı. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede önemli başarılara imza atmış birçok sporcu çıkaran Manisa’dan bir Gençlik ve Spor Bakanı çıkmasının dolayı ziyadesiyle mutlu olduklarını belirten Baybatur, “Gençli¬ği bugünün enerjisi, yarınların teminatı olarak görüyoruz. İkti¬darlarımız boyunca, gençlerimizin iyi yetişmeleri, farkındalığı yüksek birer birey olmaları; kültür, sanat ve spor ile ruhen ve bedenen güç¬lenmeleri için çok önemli adımlar attık. Bugüne kadar bakanlık olarak yaptığımız yatırımların dışında sadece Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızın destekleriyle Manisa’mıza 91,5 milyon TL tutarında 159 spor tesisi kazandırdık. İnşallah hemşehrimiz, değerli dostum Sayın Kasapoğlu’nun uhdesinde Manisa’mızda gençlerimizin kişisel ve sosyal gelişimine katkı sağlayacak önemli projeler hayata geçirilecektir. Manisa’mız adına sevinçliyiz. Sayın Bakanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Bakan Kasapoğlu’da hemşehrilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Manisa’nın bir evladı olarak değerli milletvekillerimizle birlikte çalışarak, gençlerimize yönelik hizmetlerin bütüncül bir yaklaşımla sunulması ve yaygınlaştırılması amacıyla inşallah güzel işlere imza atacağız” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com