Salihli Ak Parti'den çifte ziyaret

06 Ağustos 2018, Pazartesi
Salihli Ak Parti'den çifte ziyaret

Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve beraberindeki heyet, Manisalı olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ı Ankara'daki makamlarında ziyaret ettiler.

Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, İl Başkanı Berk Mersinli ve diğer ilçe başkanları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin yeni kabinesinde yer alan ve her ikisi de Manisalı olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ı Ankara'daki makamlarında ziyaret ettiler.


Ziyaretlerde Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, Manisalı bakanlara görevlerinde başarılar dileyip çeşitli hediyeler takdim ettiler.


PAKDEMİRLİ CUMA GÜNÜ MANİSA’DA

Ziyaretler hakkında bilgi veren Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin yeni kabinesinde yer alan Manisalı bakanları ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediklerini söyledi.


Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Cuma günü Manisa’da olacağını ve üzümle ilgili önemli bir toplantı gerçekleştirileceğini kaydeden Dinç, “Bakanımız Pakdemirli, Cuma günü Manisa’da olacak. Bölgemizin en önemli ürünlerinden biri olan üzümle ilgili önemli çalışmalar yapılacak. Kendisini Salihli’ye de davet ettik. Programında herhangi bir değişiklik olmaz ise bakanımız Salihli’de üzüm bağlarını ziyaret edecek.”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com