Kurtuluş'a ek kanalizasyon hattı

12 Eylül 2018, Çarşamba
Kurtuluş'a ek kanalizasyon hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli İlçesi'ne bağlı Kurtuluş Mahallesi'ndeki 305 ve 280 Sokak'ta bulunan yeni yerleşim alanına kanalizasyon hattı döşeme çalışmasına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, çalışmalarına aralıksız devam ederek altyapı eksikliklerini de tek tek çözüme kavuşturuyor. Bu kapsamda MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan 305 ve 280 Sokak’taki yeni yerleşim alanına ilave kanalizasyon hattı çalışması başlattı. MASKİ yetkilileri tarafından başlatılan çalışma sayesinde, vatandaşların altyapı ihtiyacı kısa sürede giderilecek.


“MASKİ, vatandaşlar mağdur olmadan gerekli çalışmayı yapıyor ”


Kurtuluş Mahalle Muhtarı Ayhan Gezdir, “Mahallemizde yeni yerleşim yerleri çoğaldıkça vatandaşların ihtiyaçları da ister istemez artıyor. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi olan altyapı sıkıntımızı MASKİ yetkilileri çözmeye devam ediyor. Vatandaşlar mağdur olmadan gerekli çalışmayı yapıp bizlere güzel hizmetler sunuyorlar. Önümüzdeki dönemlerde de Cengiz Ergün’ü tekrar başkanımız olarak görmek istiyoruz. Mahallemize yapılan hizmetlerden çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a ayrı ayrı teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com