Op.Dr.Aghazada, Can'da hasta kabulüne başladı

19 Eylül 2018, Çarşamba
Op.Dr.Aghazada, Can'da hasta kabulüne başladı

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Elvin Aghazada, Salihli Özel Can Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

Salihli ile çevre ilçelerine güçlü hekim kadrosu ile hizmet veren Salihli Özel Can Hastanesi hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Güçlü hekim kadrosuna bir yenisini daha ekleyen Özel Can Hastanesinde, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Elvin Aghazada hasta kabulüne başladı.
Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Elvin Aghazada, uzmanlık eğitimini ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD/ El Cerrahisi BD’den aldı.  Aghazada, ayrıca Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev aldı. Op. Dr. Aghazada’nın iyi derecede İngilizce bildiği öğrenildi.


Öte yandan Op.Dr. Aghazada’nın tıbbi ve uzmanlık alanlarının ise Kemik ve eklem hastalıkları, kırık ve çıkıkları cerrahi tedavis (açık/kapalı), Diz kireçlenmesi (gonartroz), Kalça kireçlenmesi (koksartroz), El cerrahisi- De quervaintenosinovit Dupuytren hastalığı, El/el bilek kırık ve çıkıklar, Tetik parmak, Damar, sinir ve tendonkesileri, Tuzak nöropatiler(karpaltünel,kübitaltünel,tarsal tünel), Omuz artroskopisi(rotator manşet rüptürleri,omuzinstabilitesi), Diz artroskopisi( menisküs yırtığı, ön çapraz bağ yırtığı) Ayak bilek artroskopisi( sıkışmasendromu,kıkırdak lezyonları) ve El bilek artroskopisi(TFCC rüptürü) olduğu öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com