Medigüneş'ten ateş avcılarına ziyaret

25 Eylül 2018, Salı
Medigüneş'ten ateş avcılarına ziyaret

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli İtfaiye Amirliği ekiplerini ziyaret ederek, haftalarını kutladı.

304.yaşını kutlayan İtfaiye Teşkilatına Özel Medigüneş Hastanesi adına reklam ve basın danışmanı Funda Arslan ile Kurumsal Pazarlama Direktörü Haluk Kaygısız, anlamlı ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Kurumsal Pazarlama Direktörü Haluk Kaygısız, Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli İtfaiye Amiri Ercan Özçelik’e çiçek verdi.


Ateş Avcılarını 304.yaşında ziyaret ettiklerini vurgu yapan Özel Medigüneş Hastanesi adına reklam ve basın danışmanı Arslan  “Yangından Korunma Haftasının amacı çok büyük mal ve can kayıplarına yol açan ve önlenebilir bir afet olan yangın ile mücadele etmektir. Medigüneş Hastanesi olarak yangınlar başta olmak üzere her türlü doğal afette hep yanımızda gördüğümüz, yurttaşlarımızın can ve mal güvenliği için gece gündüz demeden canları pahasına görev yapan itfaiyecilerin haftası kutlu olsun” dedi.


Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli İtfaiye Amiri Ercan Özçelik’te anlamlı ziyaretlerinden dolayı Arslan ve Kaygısız’a teşekkür etti.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com