Mersinli'ye 3 buçuk kilometrelik terfi tattı

09 Ekim 2018, Salı
Mersinli'ye 3 buçuk kilometrelik terfi tattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Mersinli Mahallesi'nde 3 buçuk kilometrelik içme suyu terfi hattının yenileme çalışmasını tamamladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesine modern iletim hatlarıyla daha sağlıklı ve kaliteli suyu ulaştırarak vatandaşların hak ettiği hizmetlere kavuşması için yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Mersinli Mahallesi’nde 3 buçuk kilometrelik terfi hattının yenileme çalışmasını tamamladı.

“MASKİ, yılların hattını yeniledi”

Mersinli Mahalle Muhtarı İslam Budak, “İçme suyu terfi hattımız gerçekten çok kötü durumdaydı. Çok eski ve yıprandığı için kaçaklar meydana geliyordu. Su kesintileri hat safhadaydı. Hattımızın mutlaka yenilenmesi gerekiyordu. Bizlerin bu sıkıntısına kayıtsız kalmayarak içme suyu hattımızın yenileme çalışmalarını tamamlayan MASKİ yetkililerine ne kadar teşekkür etsek azdır. MASKİ, yılların hattını yeniledi. Bizleri sağlıklı ve güvenilir, en önemlisi de kesintisiz suya kavuşturdu. Büyükşehir ve MASKİ’nin hizmetlerinden çok memnunuz. Mahalleli olarak Başkanımızdan bu hizmetlerin devamını istiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çalışmalarından dolayı teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com