Kocabıyık "Adayımızı üyelerimiz belirleyecek"

26 Ekim 2018, Cuma
Kocabıyık

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Salihli İlçe Başkanı İsmet Kocabıyık, aday adaylığı başvurusunun dolmasına saatler kala Sektör Medya'ya samimi değerlendirmelerde bulundu.

Aday adaylığı başvuru sürecinin demokrasi şöleni içerisinde gerçekleştiğini kaydeden Kocabıyık “Adayımızı partimizin üyeleri belirleyecek” dedi.

SIKI BİR  ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ

2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere gerek ilçe örgütü, gerekse kadın ve gençlik kolları olarak sıkı bir şekilde çalıştıklarını kaydeden Kocabıyık “Salihli Belediyesi’ni yeniden sosyal belediyecilik anlayışı ile yönetmek için tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçe yönetimimiz, gençlik ve kadın kollarımız sürekli halkımızın içinde. Saha da vatandaşla bir araya geliyor, dertlerini dinliyor çözüm yollarını arıyor.

SÜREÇ, DEMOKRASİ ŞÖLENİ İÇİNDE GEÇTİ

Aday adaylığı başvuru süresinin uzatılmaması durumunda sürecin bugün saat 17:00’de tamamlanacağını kaydeden Kocabıyık “Belediye başkan aday adaylığı ve belediye meclis üyeliği aday adaylığı sürecimiz tam bir demokrasi şöleni içerisinde geçiyor.  Belirlenen başvuru süreci ise bugün sona erecek. Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili 3 isim partimize resmi başvuruda bulunmuş durumda”

ADAYIMIZI ÜYELERİMİZ BELİRLEYECEK

Kocabıyık “Biz parti olarak belediye başkan adayımızın üyelerimizin oyları ile belirlenmesi yönünde görüş birliği içindeyiz. Bununla ilgili olarak da tüm hazırlıklarımızı tamamladık.  Başvurularla ilgili süreç tamamlandıktan sonra belirlenen takvim dahilinde binlerce üyemizin katılımı ile Salihli Belediye Başkan adayımızı belirleyeceğiz.”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com