Dinç'ten aday adayları ile ilgili önemli açıklamalar

31 Ekim 2018, Çarşamba
Dinç'ten aday adayları ile ilgili önemli açıklamalar

Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç "Partimizi, kartvizitinde reklam aracı olarak kullanmak isteyenler, dün olduğu gibi bugün de yarında Ak Parti çatısı altında hiç bir zaman değer görmeyecektir."

Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, “ İlçe Başkanlığımızın hiç bir isim üzerinde peşin hükmü olamaz. Aday adayı düşüncesi olan kişilerin; öncelikle Ak Parti Salihli ilçe teşkilatını ziyaret etmeleri kendilerinin CV bırakmaları ve projelerini bizlere paylaşmaları fikir ve gönül birliği içerisinde hareket edilmesi gerektiği en uygun olanıdır.” Dedi.


Dinç “Ak Parti yerel seçimlerde belediye başkanlığı aday adaylığı sürecini, 5-12 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, geçmiş dönemlerde kazanmış olduğumuz tecrübelerimizin üzerine yeni tecrübeler ekleyerek usül ve üslubumuzu bozmadan partimizin misyonuna yakışır, Şehrül-Emin olabilecek bilgi ve birikime sahip herkese kapımızı açık tutacağız. Değerli Salihli halkımızın her şekilde bu aday belirleme sürecinde, istişare kültürümüzü hiç daraltmadan karar mekanizmalarımızın Salihli Belediyesini kazanma noktasında çaba sarf edeceğimizin sözünü veriyoruz. Genel Merkezimizin Salihli Belediye Başkanlığı adaylığı için, hiç kimseye aday taahhüdü olmamıştır. Olmazda olması da söz konusu değildir. İlçe Başkanlığımızın hiç bir isim üzerinde peşin hükmü olamaz. Biz partimizden aday adayı olmasını arzuladığımız kişilerde; ihanet şebekeleriyle iş birliği , çizgisini bozmak , geçmiş seçimlerde aday olmayıp, partinin aleyhine çalışan veya başka partilerden aday adaylığı için başvuru yapan AK PARTİ Treninden inip , bir başka partinin vagonuna binenler veya iş gereği partimizi kartvizitinde reklam aracı olarak kullanmak isteyenler gibi , özellikler olmayacaktır. Bu tür özelliği olanlar, dün olduğu gibi bugün de yarında Ak Parti çatısı altında hiç bir zaman değer görmeyecektir. Aday adayı düşüncesi olan kişilerin; öncelikle Ak Parti Salihli ilçe teşkilatını ziyaret etmeleri kendilerinin CV bırakmaları ve projelerini bizlere paylaşmalarını fikir ve gönül birliği içerisinde hareket edilmesi gerektiği en uygun olanıdır. Salihli’mizde bu seçimlerde, etkili ,yetkili, bilgili ve donanımlı bir kadro çıkardığımızın sözünü şimdiden verir, Asıl adayımızın isminin AK PARTİ Belediyeciliği olduğunu ilan ediyoruz. “


Son olarak, Salihli AK PARTİ ilçe Başkanı Selçuk Dinç, partiye ait sosyal medya hesaplarına ait bilgiler verdi.


Facebook: Selçuk Dinç, Twitter: @elitselcuk, instagram: Selcuk.dinc _-Salihli AK PARTİ Sosyal Medya adresler; Facebook: Salihli Ak Parti ilçe Başkanlığı, Twitter: @aksalihli45 ve instagram: akpartisalihli45 - Ak Parti Kadın Kolları Sosyal Medya Adresleri Facebook: Salihli Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı, instagram: @salihliakkadınlar Salihli AK PARTİ ilçe Gençlik Kolları Sosyal Medya Adresleri Facebook: Ak Gençlik Salihli, instagram: @salihliakgenc, Twitter; akgencsalihli sayfalarımızdan yayınlanmayan hiç bir şeyin doğruluğunun olmadığını dedikodu ve çirkin siyasetin tezahürü olarak Salihli'de tüm seçmenlerimizin kafasını bulundurmaya yönelik haberler olduğunu, bunların dikkate alınmaması gerektiğini değerli halkımıza bildiririz. Sosyal medya adreslerimizin dışında başka paylaşım adreslerimiz yoktur.  Yerel basınımızın bizimle yapmış olduğu röportajları, biz aynı zamanda sosyal medya hasarlarımızdan da aynısını paylaşıyoruz. Paylaşmadıklarımız bizim röportajlarımız değildir.”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com