TSO İlköğretim ilk ödülünü aldı

08 Kasım 2018, Perşembe
TSO İlköğretim ilk ödülünü aldı

Elde ettiği başarılarla ve gerçekleştirdiği projelerle adını duyuran Salihli Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Kurumu, öğretmen- öğrenci ve idarecileriyle hem akademik hem de sosyal-kültürel ve sanatsal alandaki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen yerel ve ulusal çeşitli resim, şiir, kompozisyon yarışmalarda dereceye giren ve başarıyı gelenek haline getiren okul bu yıl ilk ödülünü Kızılay Haftası’nda aldı.


Türk Kızılayı Salihli Şubesi tarafından düzenlenen Kızılay konulu resim yarışmasında ilçe ikincisi olan 7. sınıf öğrencisi Başak TOK, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Kurumu’nda düzenlenen ve Türk Kızılayı Salihli Şubesi yetkililerinin de katıldığı törenle ödülünü aldı.


Ödül töreninde konuşan başarılı öğrenci, okulun fiziki imkânlarının artmasının kendilerini olumlu anlamda motive ettiğini, yeni yapılan yemekhanenin adeta bir kültür-sanat odasına dönüştürüldüğünü söyledi. Çalışmalarında kendisini yönlendiren Görsel Sanatlar Öğretmeni Kutlay Hakan Özgür’e ve kendisine her zaman destek olan,  resim çalışmaları için gerekli imkanları sağlayan Kurum Müdürü Şahin Turanlı’ya teşekkür etti.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com