Salihli'de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı

09 Kasım 2018, Cuma
Salihli'de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı

Uyuşturucu ve her türlü bağımlılıkla etkin mücadele edilmesi konusunda yürütülecek çalışmaların ele alındığı Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı Turgutlu Kaymakamı ve aynı zamanda Salihli Kaymakam Vekili Uğur Turan başkanlığında yapıldı.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Uğur Turan, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Alşen ile kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.


Gündem maddelerinin tek tek görüşülüp el alındığı toplantıda kurum müdürleri tek tek görüşlerini bildirirken, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Alşen, güvenlik ve kolluk kuvveti olarak uyuşturucu ile mücadeleyi sürdürdüklerini ifade etti.


İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek ve İlçe Sağlık Müdürü Sezgin Güleç ise bağımlılığın önlenmesi adına eğitimlerini sürdürdüklerini dile getirdi.


Bağımlılıkla mücadelenin önemine değinen Kaymakam Turan ise kurumlara bugüne kadar yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti. Salihli’deki kurumlar arasındaki işbirliğin memnuniyet verici olduğunu belirten Turan, özellikle okulların çevresinde tek tek sigara satan yerlerin denetimi konusunda duyarlı olunmasını istedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com