Ziraat Odası'nda delege seçimi heyecanı 16 Aralık'ta

06 Aralık 2018, Perşembe
Ziraat Odası'nda delege seçimi heyecanı 16 Aralık'ta

Salihli Ziraat Odası'nda genel kurul süreci başladı. Ziraat Odası'nda genel kurul toplantısı ile yapılacak olan meclis üyeleri seçimleri öncesinde, meclisi belirleyecek olan delegelerin seçimi yapılacak.

Delege seçimleri heyecanı 16 Aralık 2018 Pazar günü yaşanacak. Salihli’ye bağlı 102 mahalle muhtarlığına kurulacak sandıklarda Ziraat Odası üyeleri, 102 delegeyi seçmek üzere oy kullanacak. Ziraat Odası’na kayıtlı üyeler bağlı oldukları mahalle muhtarlıklarında 08.00-17.00 saatleri arasında oy kullanabilecek.


Salihli Ziraat Odası Başkanlığı da delege seçimi öncesi mahalle muhtarlarına seçim bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda İlçe Tarım ve Ormanı Müdürü Ali Demir ile Ziraat Odası Başkanı Necati Aktürk muhtarlara seçimler ile ilgili bilgiler aktardı.  Delege seçimi öncesi delege adayları da adaylıklarını açıklamaya başladı. Mevcut Ziraat Odası başkanı Necati Aktürk Poyrazdamları Mahallesi’den delege adayını açıklarken, CHP büyükşehir belediye meclis üyesi aynı zamanda geçen dönemin Ziraat Odası başkan adaylarından Cem Yalvaç ise Cumhuriyet Mahallesi’nden delege adayı olduğunu duyurdu.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com